Mazyliopalepe.lt

Kamuoliuku baseinas – kaip išsirinkti?

Mažiems vaikams ypatingai svarbu lavinti jų smulkiąją motoriką, pojūčius ir suteikti kuo daugiau smagiausių emocijų. Kamuoliuku baseinas

Todėl ir renkantis žaislus, svarbu atsižvelgti į mažylių amžių ir rinktis tokius žaislus, kurie ne tik suteiktų teigiamas emocijas, tačiau ir padėtų mažiesiems tobulėti bei pažinti naują pasaulį.

O minkštas kamuoliuku baseinas tai vieta, kur vaikai gali šokinėti, judėti ir atsipalaiduoti. Tai padeda jiems lavinti savo kūno suvokimą. Metant kamuoliukus, vaikams vystosi motoriniai įgūdžiai, gerinama komunikacija su kitais. Tad šis žaislas ne tik puiki interjero detalė, tačiau ir naudingas mažylio gebėjimas vystyti.

Kaip išsirinkti formą ir spalvą?

Renkantis kamuoliukų baseiną, pirmiausia turėtumėte nuspręsti, kokios formos ir dydžio norėtumėte. Kvadratiniai patogiau pastatyti, esant mažai vietos, jie puikiai prisiderina kambario kampe. Apvalūs atrodo gražiau, bet užiima daugiau vietos. Todėl praktiškesni variantas būtų kvadratinis kamuoliukų baseinas.

Spalvos- jų turime pasirinkime daugybę. Todėl tikrai atrasite kiekvienas, kas tiktų prie mažylio kambario interjero arba rasite ir mėgstamiausią mažylio atspalvį. Taip pat medžiagos yra veliūrinės, kurios šiek tiek švelnesnės, tačiau jei labai šviesi, gali būti teplesnė. Renkantis spalvą, taip pat reikėtų įvertinti ar turite namie augintinius, ar leisite mažyliui užkandžiauti baseine. Jeigu turite šviesiaus plauko gyvūnų- nerekomenduojame rinktis tamsių spalvų, kadangi labai viskas matysis. Šviesiose baseinuose gali matytis mažylio užkandžiavimo pėdsakai, tad praktiškiausia spalva tokiu atveju- tamsiai pilka. Mažiausiai matomos dėmės, tinka prie įvairaus interjero, gražiausiai atrodo įvairūs spalviniai kamuoliukų deriniai. Tačiau medžiaga baseino skalbiasi- tad jei nebijote dėmių ir jų skalbimo, galite rinktis bet kokią spalvą. Medžiagą galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Tad sausas kamuoliukų baseinas ilgaamžis vaikų žaislas.

Kamuoliuku baseinas susideda iš..

kamuoliuku baseinas

Tai poroloninis kamuoliukų baseinas. Pagrindą sudaro porolonas, apvilktas medžiaga, kurios sudėtis 95% medvilnė ir 5% elastanas.Visos medžiagos atitinka ES standartus, tad yra saugios mažyliams. Taip pat baseinai sertifikuoti pagal Oko-tex 100 standartą. Į komplektą įeina ir kamuoliukai, pagal kiekvieną dydį priklauso skirtingas kiekis kamuoliukų. Jų skersmuo 7cm. Pagaminti iš netoksiško plastiko, neturi nemalonaus plastmasės kvapo. Kamuoliukų spalvų derinius galite rinktis pačius įvairiausius, nėra nustatytas kamuoliukų spalvų kiekis, tad tereikia fantazijos ir susikursite gražiausią derinį savo mažyliui. Jeigu neturi nuomonės, mielai padėsime ir atsiųsime įvairiausių spalvinių pavyzdžių.

Išsirinkite savo kamuoliukų baseiną – Čia

Raktažodžiai: kamuoliuku baseinas, minsktas kamuoliuku baseinas, sausas kamuoliuku baseinas, minksti kamuoliuku baseinai