Mazyliopalepe.lt

D.U.K

DUK – Dažniausiai užduodami klausimai

1) Kiek laiko trunka individualaus vaikų namelio gamyba?

Vaikų nameliai dažniausiai gaminami nuo 10-12 dienų. Per šį laikotarpį išpjauname medines dalis, impregnuojame jūsų pasirinkta spalva, išdžioviname, komplektuojame priedus tokius kaip čiuožykla, supynės ir kt. Vėliau viską supakuojame ir paruošiame siuntimui Jums.

2) Ar teikiate surinkimo paslaugą visoje Lietuvoje?

Tik individuali! Namelių surinkimo paslaugą teikiame visoje Lietuvoje užsakant individualaus projekto namelį. Ši paslauga kainuoja papildomai nuo 50 iki 100 Eur, priklausomai nuo namelio dydžio. Surinkimo paslaugos kaina nurodyta prie kiekvieno namelio ir mokama už šią paslaugą surinkimo metu.

3) Kiek laiko trunka namelio surinkimas?

Surinkimo laikas priklauso nuo namelio dydžio, dažniausiai surinkti namelį atvyksta 2 vyrai, ir trunka nuo 2 iki 4 valandų.

4) Ar galima pasirinkti namelio, supynių bei čiuožyklos spalvą individualiai?

Namelių spalvos nurodytos kiekvieno namelio puslapyje. Komplektacijos keitimas negalimas.

5) Kaip pasiruošti vietą kur bus surenkamas namelis?

Jeigu medinį namelį planuojate statyti ant esamos kietos dangos tuomet nieko papildomai ruošti nereikia. Jeigu planuojate namelį statyti ant žolės ar kito paviršiaus, naudokite pridėtus 4vnt. ankerių (prie kiekvieno namelio nurodyta ar kompektacijoje yra).

6) Ar galima keisti namelio komplektaciją ir jo priedus?

Taip individualiems namelio projektams, reikalingas detalus poreikių aprašymas, matmenys, pageidaujamos funkcijos, bei veiklos vaikams tokios kaip čiuožyklos, supynės, smėliadėžė ir kt. Padėtų ranka nubraižytas paprastas brėžinukas. Viską atsiųskite mums el. Paštu mazyliopalepe@gmail.com ir mes jums pateiksime individualų pasiūlymą jūsų namelio projektui.

7) Kokių įrankių reikia namelio surinkimui?

Jeigu planuojate namelį surinkinėti patys, jums prireiks: metras, plaktukas, kopetėlės, suktuvas, veržliarakčiai, atsuktuvas ir gulsčiukas.

8) Kokia galima papildoma medinio namelio komplekcija?

Medinis namelis vaikams gali būti komplektuojamos su viena ar dvejomis sūpynėmis, virvinėmis laipynėmis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu, alpinisto sienele su akmenimis. Visą tai kainuoja papildomai ir turi būti suderinti papildomai prieš užsakymą. El.paštu mazyliopalepe@gmail.com.

8) Plastikinės ar medinės aiktelės?

9) Priedai žaidimų aikštelėms.

10) Geriausios žaidimų aikštelės vaikams.

11) Vaikų lauko aikštelės mažiausiems.

12) Kodėl skirtingos žaidimo aikštelių kainos?

Po užsakymo pateikimo, kilus klausimams visada susisiekiame nurodytais kontaktais užsakymo metu, aptarti visus neaiškumus.

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti visada galite kreiptis telefonu: +370 693 18 529, arba el. paštu mazyliopalepe@gmail.com, taip pat užpildę užklausos formą kontaktų skiltyje.

Medinis namelis vaikams – puiki pramoga vaikams, kuri sudomins vaikus aktyviai leisti laiką gryname ore ištisus metus, o tėveliams suteiks „tas kelias minutės ramybės” kurių kartais taip trūksta. 🙂