Mazyliopalepe.lt

Naudingi priedai medinėms vaikų žaidimo aikštelėms

Naudingi priedai. Niekas taip gerai negali užtikrinti vaikams smagių ir nuotaikingų pramogų lauke, kaip medinės vaikų žaidimo aikštelės. Todėl tokią aikštelę galima rasti beveik kiekviename kieme, kuriame laiką leidžia mažieji padaužos. Šiais laikais medinių vaikų žaidimo aikštelių asortimentas tikrai nešykšti originalių ir išradingų pramogų, kurios patinka tiek visai mažiems, tiek šiek tiek ūgtelėjusiems vaikams. Tokios aikštelės teikiamų pramogų kiekį ir pobūdį įtakoja jos komplektacija. Tačiau norint praplėsti turimos žaidimų aikštelės funkcionalumą, tikrai nereikia skubėti ir pirkti naujos aikštelės. Medinių žaidimo aikštelių gamintojai suteikia galimybę įsigyti ir naudingus priedus, kuriuos nesudėtingai galima pritaikyti bet kuriam žaidimų aikštelių modeliui. Kokie priedai užtikrina dar smagesnes pramogas lauke? Ir kokius priedus naudinga įsigyti tėveliams, auginantiems skirtingo amžiaus atžalas?

Naudingi priedai

Mažiems vaikams pritaikytos supynės

Bene visos medinės vaikų žaidimo aikštelės, kurias matome lauke, turi vieno ar kito tipo sūpynes. Standartinės, 4 metų amžiaus ar vyresniam vaikui pritaikytos supynės nėra subalansuotos patiems mažiausiems pramogautoms. Todėl tėveliams, kurie augina dviejų metų dar neturinčius mažylius, pravartu įsigyti specialias sūpynes, pritaikytas patiems mažiausiems. Ypatingai saugia konstrukcija pagrįstos sūpynės suteikia galimybę net patiems mažiausiems išbandyti smagias sūpynių pramogas, o svarbiausia – visiškai saugiai.

Naudinga pasidomėti:

Žiūronai ir periskopai – priedai skirti vaikams, mėgstantiems tyrinėti aplinką.

Standartinę medinių vaikų žaidimo aikštelių komplektaciją galima papildyti ir nesudėtingai pritvirtinamais žiūronais ir periskopais, kuriuos ypatingai mėgsta visi smalsūs vaikai. Prie lauke esančios medinės vaiko žaidimų aikštelės pritvirtintas periskopas suteikia galimybę vaikams stebėti juos supančią aplinką iš savo slėptuvės. O žaisliniai žiūronai – viena mėgstamiausių vaikų pramogų, kuri ne tik leidžia tyrinėti tolius, bet ir praverčia žaidžiant įvairius šnipinėjimo žaidimus.

Naudingi priedai – ypatingai judriems vaikams

Standartinę žaidimo aikštelių komplektaciją galima papildyti ir priedais, skatinančiais fizinį vaikų aktyvumą. Vienas iš tokių priedų – virvinės kopetėlės, kurias ypač mėgsta itin judrūs vaikai. Lipimo virvė arba medinė karstymosi sienelė – dar keli priedai, kurie pasirūpins, jog vaikas lauke ne tik pramogautų, bet ir šiek tiek pasportuotų. Gausiam vaikų būriui puikiai tinka erdvios, minkštos ir labai patogios, voratinklio tipo sūpynės, kurios puikiai išsprendžia nuolatinį vaikų ginčą, kai sprendžiama, kas pirmas turi teisę suptis.

Medinės vaikų žaidimo aikštelės lauke – smagiausia pramoga, kurią galite suteikti savo vaikui. O įsigijus dar kelis naudingus priedus, galėsite būti tikri, jog ši pramoga Jūsų vaikui tikrai niekada neatsibos.

Mažylio palėpė – Jūsų vaikučiams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *