Mazyliopalepe.lt

Plastikinė ar medinė aikštelė – kokią rinktis vaikų žaidimui

Plastikinė ar medinė aikštelė. Daugiafunkcinės vaikų žaidimo aikštelės lauke – puiki pramoga, kuri patinka visiems mažiesiems. Nusprendę įsigyti vienos ar kitos komplektacijos vaikų žaidimo aikštelę, nemaža dalis tėvelių susiduria su dilema – įsigyti plastikinę ar medinę žaidimo aikštelę. Plastikinę žaidimo aikštelę dažniausiai nusprendžia įsigyti tėveliai, auginantys dar visai mažas atžalas, manydami, jog toks žaidimo aikštelės modelis yra saugesnis. Tačiau ar tikrai taip yra? Palyginkime pagrindines plastikinių ir medinių vaikų žaidimų aikštelių savybes.

Plastikinė ar medinė aikštelė

Medinių ir plastikinių žaidimų aikštelių saugumo rodikliai

Daugelis tėvelių galvoja, kad dėl lengvesnės konstrukcijos, plastikinės žaidimų aikštelės jų vaikams užtikrina didesnį saugumą. Nors medinės vaikų aikštelės žaidimui tikrai pasižymi tvirtesne konstrukcija, tačiau dėl to tikrai negalima teigti, jog jos nėra saugios. Atvirkščiai, kiekvienas medinę žaidimo aikštelę sudarantis komponentas yra ypatingai tvirtas ir stabilus, o tai užtikrina dar didesnį, aikštelėje žaidžiančio vaiko saugumą. Naudinga žinoti, kad nors kiekviena medinė vaikų žaidimo aikštelė lauke yra montuojama varžtų pagalba, tačiau visi varžtai yra uždengiami plastikiniais dangteliais, kurių vaikai tikrai negali nuimti. Taigi, medinė lauko aikštelė vaikų žaidimui yra geriausias pasirinkimas Jūsų atžaloms.

Naudinga pasidomėti:

 Medinių ir plastikinių žaidimo aikštelių ilgaamžiškumas

Net ir pati kokybiškiausia žaidimo aikštelė iš plastiko tikrai negali pasigirti itin ilga tarnavimo trukme. Iš plastiko pagamintos vaikų žaidimo aikštelės nėra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams, tokiems kaip sniegas, lietus ar saulė. Tokių aikštelių konstrukcija neretai išyra papūtus pirmam stipresniam vėjui. Todėl tokios aikštelės labiau yra pritaikytos ne lauko erdvėms, o vidaus patalpoms. Su panašaus pobūdžio problemomis tikrai nesusiduria nei viena, net ir itin vėjuotoje lauko aplinkoje stovinti medinė vaikų žaidimo aikštelė.

Medinių ir plastikinių žaidimų aikštelių kainos

Patiems mažiausiems vaikams pritaikytos plastikinės žaidimų aikštelės neretai būna šiek tiek pigesnės, nei medinės jų versijos. Tačiau net ir patys mažiausi vaikai yra pajėgūs sulaužyti tam tikrus plastikinių aikštelių komponentus. Todėl tikėtis, jog itin pigi plastikinė žaidimų aikštelė tarnaus ilgiau nei metus – nereikėtų. Medinės vaiko žaidimų aikštelės nei savo estetinių, nei funkcinių savybių nepraranda metų metus, o jų sudedamosios dalys – nepavaldžios nei laikui, nei judrių vaikų išdaigoms. Todėl vaikų aikštelės kaina atsiperka su kaupu ir vaikams paaugus, aikštelę sėkmingai galima parduoti už panašią kainą. Žinoma, norint parduoti greičiau medinės aikštelės kainą teks sumažinti, bet tai smulkios detalės, kurios nesudėtingai išsisprendžia.

Kokia sudėtimi pagrįstą žaidimų aikštelę rinktis – kiekvieno tėvelio individualus sprendimas. Visgi, reikėtų įvertinti tai, jog medinė vaikų aikštelė žaidimui lauke yra ir ženkliai ekologiškesnis pasirinkimas. O juk vaikui norisi suteikti ne tik smagias pramogas, bet ir nuo mažų dienų ugdyti teisingas vertybes, tiesa?

Jūsų vaikams – Mažylio Palėpė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *