Mazyliopalepe.lt

Sūpynės vaikams medinėse žaidimo aikštelėse

Sūpynės vaikams. Lauke stovi medinės vaikų aikštelės žaidimui – viskas, ko reikia mažų, judrių vaikų poreikiams. Medinės vaikų žaidimo aikštelės užtikrina pačias įvairiausias pramogas, nuo čiuožynių ar smėlio dėžių, iki lipynių ar paslaptingų poilsio zonų, vadinamų bokštelių. Tačiau pagrindinė pramoga, kurią suteikia bene kiekviena medinė vaikų žaidimo aikštelė lauke ir kurią dievina be išimties visi vaikai yra sūpynės. Geroji žinia yra ta, jog medinių vaikų žaidimo aikštelių komplektaciją bet kuriuo metu galima papildyti įvairių tipų sūpynėmis, kurios užtikrina dar smagesnes ir unikalesnes patirtis mažiesiems. Kokio tipo sūpynės labiausiai patinka vaikams? Ir kokias supynes galima integruoti į jau turimą vaikų žaidimo aikštelę?

Sūpynės vaikams

Plastikinės sūpynės mažiausiems

Sūpynių pramogas mėgsta ne tik jau ūgtelėję, bet ir visai maži, 2 metukų ar dar jaunesni vaikai. Tokių vaikų poreikius tikrai pateisins nedidelės ir labai saugios plastikinės sūpynės. Mažiausiems subalansuotRenkame vaikų aikštelęos plastikinės sūpynės iš visų pusių turi specialias atramas, kurios padeda išlaikyti mažųjų pusiausvyrą supimosi metu. Taip pat tokiose sūpynėse yra sukurtos angos mažylių kojytėms, kurios užtikrina, jog vaikutis tikrai neiškris iš supynių ir visą supimosi laiką išliks saugus.

Naudinga pasidomėti:

Pakabinamos sūpynės – hamakas

Hamaką primenančios, ant specialių virvių tvirtinamos sūpynės – dar vienas sūpynių variantas, kuriuo galima papildyti standartinę medinių vaikų žaidimo aikštelių komplektaciją. Tokio tipo sūpynės yra saugios naudotis vaikams nuo trijų metų, o neretai jų teikiamomis pramogomis pasimėgauja ir vaikų tėveliai.

Sūpynių sėdynė dviems vaikams

Šeimoms, kurios augina du, panašaus amžiaus vaikus, rekomenduojama išbandyti supynes, suteikiančias galimybę vienu metu suptis dviems vaikams. Tokio tipo supynėse vaikai sėdi kaip ant arkliuko, vienas nuo kito nusisukę nugaromis. Todėl tokios sūpynės ne tik leis pamiršti klausimą – kas pirmas supsis, bet ir užtikrins saugias vaikiškas pramogas.

Pilnavidurės sūpynės vaikams

Jeigu lauke stovinčia medine vaikų žaidimo aikštele naudojasi daugiau vaikų, tuomet pilnavidurės sūpynės – geriausia išeitis. Tokiose sūpynėse saugiai susėda visas būrys vaikų. Dėl pilnavidurės konstrukcijos tokios sūpynės neretai tampa ne tik supimosi vieta, bet ir vaikų laisvalaikio zona, kurioje jie smagiai žaidžia ir šnekučiuojasi.

Medinių vaiko žaidimų aikštelių gamintojai šiais laikais pateikia pačius įvairiausius sūpynių variantus, nuo standartinių medinių supynių ar komfortabilių besisupančių suoliukų, iki hamaką ar poilsio zoną atstojančių supimo mechanizmų. Todėl, jeigu tik turite noro šiek tiek patobulinti jau pabodusią medinės žaidimo aikštelės komplektaciją – šią idėją nesudėtingai galima įgyvendinti.

MazylioPalepe.lt – Jūsų vaikų pramogoms gryname ore

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *