Mazyliopalepe.lt

Lauko aikštelės patiems mažiausiems – kokia tinkamiausia

Lauko aikštelės patiems mažiausiems. Medines vaikų žaidimų aikšteles šiais laikais galima pastebėti beveik kiekvienoje, nuosavo namo ar daugiabučio lauko teritorijoje. Tėveliai, kurie augina dar visai mažus, dviejų metukų neturinčius vaikus, greičiausiai pastebėjo, jog ne visos medinės žaidimų aikštelės yra pritaikytos patiems mažiausiems. Kaip išsirinkti medinę žaidimų aikštelę mažiausiems? Ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį ją renkantis?

Lauko aikštelės patiems mažiausiems

Lauko aikštelės patiems mažiausiems

Sūpynių saugumas – vienas svarbiausių kriterijų aikštelei, kurioje žais mažiausi vaikai

Įvairios medinės vaikų aikštelės žaidimui lauke gali būti pagrįstos kardinaliai skirtinga komplektacija, tačiau jos visos turi vienokio ar kitokio tipo sūpynes. Net ir įsigijus standartines medines supynes turinčią aikštelę, nereikėtų panikuoti, nes tokių aikštelių komplektaciją nesudėtingai galima pakoreguoti pagal individualius poreikius. Jeigu norite, kad aikštelė būtų saugi mažam vaikui, tačiau neprarastų savo funkcionalumo ir po kelių metų – įsigykite įprastą aikštelę ir papildomas supynes, pritaikytas vaikams, iki 2 metų. Tokiose sūpynėse drąsiai galėsite supti mažą vaiką, o jam ūgtelėjus – vėl integruoti įprastas supynes.

Naudinga pasidomėti:

Smėlio dėžė – smagi ir saugi pramoga mažiausiems

Jeigu ieškote medinės vaiko žaidimo aikštelės, kuri užtikrintų smagias pramogas lauke patiems mažiausiems – rinkitės aikštelės komplektaciją, kurioje būtų smėlio dėžė. Reikėtų nepamiršti įvertinti ir to, kad smėlio dėžėje smagiai laiką leidžiantys mažyliai neretai sukelia didelę netvarką, kurią vėliau tenka tvarkyti tėveliams. Taip pat į atidengtą smėlio dėžę gali prilyti ar patekti kitų nešvarumų. Todėl renkantis vaikų žaidimo aikštelę su smėlio dėže, rinkitės tik tokią, kuri turi dangtį ar kitą uždarymo mechanizmą.

Papildomi saugumo elementai

Ieškant medinės vaikų žaidimo aikštelės patiems mažiausiems, nereikėtų rinktis itin didelės, aukštos konstrukcijos aikštelės. Mažiems vaikams dar negalima karstytis po sudėtingas karstykles ar leistis nuo aukštų čiuožyklų, todėl tokius privalumus turinčios aikštelės jiems nėra tinkamos. Renkantis žaidimų aikštelę su didesniame aukštyje esančia pastoge, svarbu įsitikinti, ar ji turi specialias tvoreles, užtikrinančias visapusišką mažojo pramogautojo saugumą.

Smagios ir saugios vaikų pramogos

Aukštos kokybės medines vaikų lauko žaidimo aikšteles gaminančios įmonės stengiasi užtikrinti ne tik smagias pramogas, bet ir patikimiausius saugumo rodiklius. Kokybiškos medinės aikštelės neturi jokių aštrių kampų ar pavojingų detalių, todėl tokios pramogos tikrai yra saugios kiekvienam vaikui. Visgi, reikėtų nepamiršti, kad maži vaikai ne visada moka savarankiškai priimti teisingus sprendimus, o žaisdami – jie tampa tiesiog nekontroliuojami. Todėl tėvelių pareiga – ne tik išrinkti teisingos komplektacijos žaidimų aikštelę, bet ir niekada iš akių nepaleisti pramogaujančio vaiko.

Mažylio palėpė – Jūsų vaikų pramogoms lauke

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *