Mazyliopalepe.lt

Vaikų lauko žaidimų aikštelių kainos – kodėl jos skirtingos

Vaikų lauko žaidimų aikštelių kainos. Natūralu, jog visi tėveliai savo vaikams nori suteikti viską, ko jie trokšta. Tikrai ne vienas vaikas svajoja, kad jo kieme stovėtų puikias pramogas užtikrinanti medinė vaikų žaidimo aikštelė. Tėveliai, nusprendę išpildyti šią vaiko svajonę, susiduria ne tik su plačiu medinių vaikų žaidimo aikštelių asortimentu, bet ir itin kontrastingomis kainomis. Kodėl vienos aikštelės yra žymiai pigesnės už kitas? Ar tikrai reikėtų džiaugtis radus itin pigią, rinkos kainų visiškai neatspindinčią vaikų žaidimo aikštelę? Ir kokie pavojai slypi už neadekvačiai žemos tokio tipo prekės kainos?

Vaikų lauko žaidimų aikštelių kainos

Pigi konstrukcija – didesnė rizika vaikų saugumui

Tikrai mažai tėvelių žino, kaip vyksta medinių žaidimo aikštelių gamybos procesai. Tačiau lauke priėjus prie nekokybiškos medinės vaikų žaidimo aikštelės ir prie analogiško, aukštos kokybės gaminio – tikrai galima pastebėti akivaizdų skirtumą. Visų pirma – nekokybiška žaidimų aikštelė tikrai negalės pasigirti saugia, nugludinta, aštrių kampų neturinčia konstrukcija. Nekokybiškos žaidimų aikštelės yra sumontuotos bet kaip, o jų konstrukcija toli gražu nėra saugi vaikams. Aštrūs kampai, nepaslėpti varžtai gali įtakoti pačias įvairiausias vaikų traumas. Todėl manyti, jog pigiai savo gaminį parduodantis gamintojas atitinka tokius pačius saugumo ir kokybės reikalavimus, kaip brangiau medinėmis vaikų žaidimų aikštelėmis prekiaujantis gamintojas – būtų naivu.

Naudinga pasidomėti:

Prastesnė mediena ir jos apdorojimo kokybė

Itin pigiai medinėmis vaikų žaidimo aikštelėmis prekiaujantys gamintojai, jų gamybos procese naudoja prastesnę medieną ir kitus, aikštelių sandarą sudarančius elementus. Pačios pigiausios medinės vaikų žaidimo aikštelės ilgesnį laiką pastovėjusios lauke labai greitai praranda savo pirminę estetinę išvaizdą ir nėra atsparios įvairiems aplinkos veiksniams. Pigių aikštelių niekas neapdoroja specialiomis priemonėmis, todėl jos savo funkcionalumą ir estetišką išvaizdą praranda gerokai greičiau, nei kokybiškos žaidimų aikštelių versijos.

Vaikų lauko žaidimų aikštelių kainos – Netinkamai suteikta paslauga     

Tikrai pasitaiko nemažai atvejų, kai nekokybiškomis medinėmis vaikų žaidimo aikštelėmis prekiaujantys asmenys, atsisako surinkti aikšteles. O jų surinkimas – tikrai nemenkas iššūkis. Netinkamai surinkta aikštelė negali užtikrinti vaiko saugumo ir vėlgi, padidina įvairių traumų ir susižalojimų riziką. Net ir sutikę surinkti žaidimų aikštelę, abejotinos reputacijos gamintojai, surinkimo procese neretai surenka ne visus reikiamus komponentus, todėl neilgai trukus atskiros aikštelės dalys pradeda klibėti ar traškėti.

Galima pasidžiaugti, kad šiais laikais Lietuvoje tikrai galima rasti įmonių, kurios prekiauja aukščiausios kokybės medinėmis vaikų žaidimų aikštelėmis, kurios atitinka visus saugumo reikalavimus. Todėl tikrai neieškokite pigiausių alternatyvų, o suteikite savo vaikams saugias ir kokybiškas pramogas.

Vaikams rinkitės kokybę – MazylioPalepe.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *