Mazyliopalepe.lt

Patarimai, kaip išsirinkti medinę žaidimų aikštelė vaikams!

Dažnai tėvai rašo prašydami patarimų, kaip išsirinkti medinę žaidimų aikštelė vaikams kaina ir į ką labiausiai atkreipti dėmesį namelio paieškose. Tad šiandien paruošėme jums visą įrašą būtent su patarimais, kaip išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį paieškose.

Kuomet pasiūloje yra daugybė įvairių pardavėjų, pirmiausias darbas ištyrus visą rinką išsirinkti tinkamus pardavėjus. Kaip tai padaryti? Pirmiausia pasiklauskite gal jūsų draugai ar kaimynai turi jau išbandytų rekomendacijų, o gal galite įvedę parduotuvės pavadinimą internete susirasti atsiliepimus ir susidaryti bendrą vaizdą, ar tai patikima įmonė, kiek laiko jau gamina ir pardavinėja namelius, kokius turi pagalintus darbų pavyzdžius. Visgi čia laviruoja ne maža kaina tad būtinai įsitikinkite jog jūsų išsirinktas pardavėjas tikrai egzistuoja ir pirkimas bus patikimas, prekę gausite. Tai galite padaryti arba su rekomendacijomis arba jei parduotuvė turi galimybę apmokėti per paysera sistemą tai irgi duoda užtikrintumą. Beto jeigu turite klausimų, kurie susija su namelio gamyba, terminais visus šiuos atsakymus pardavėjas turi pateikti aiškiai bei užtikrintai. Tiek naudojamos medžiagos, tiek išmatavimai turi būti lengvai prieinama informacija. Žaidimų aikštelė vaikams kaina – siūlome konkurencingiausią Lietuvoje.

Naudinga pasidomėti:

Kuomet jau turite išsirenkate patikimą pardavėja, renkantis patį namelį irgi galite atkreipti dėmesį į keletą aspektų:

1.         Kokio tipo medinis namelis domina. Ar labiau jog namelis būtų uždaras ar atviro tipo pastogės, kur vaikai galėtų užeiti, kaip į apžvalgos bokštelį. Reiktų atkreipti dėmesį jog tai dažniausiai sudaro didžiąją kainos dalį, atviram bokšteliui pagaminti sunaudojama žymiai mažiau medienos negu visiškai uždaram mediniam nameliui. Tad tai ypač aktualu jeigu turite nusistatę biudžetą ir nenorite jo viršyti.

2.         Atkreipkite dėmesį ar jūsų išsirinktas pardavėjas siūlo surinkimo paslaugą, nors surinkimas ir yra ganėtinai sudėtingas, bet gavus instrukciją viskas įmanoma ir patiems, tačiau jeigu parduotuvė gamina namelius turėtų nebūti problemos ir atvykti į vietą bei surinkti savo gaminį, jeigu tokios galimybės nėra, sudvejočiau dėl patikimumo.

3.         Taip pat svarbu ar nameliai impregnuoti ar ne. Jeigu patys pasirenkate neimprgnuoti, labai svarbu  žinoti jog tai turėsite vistiek būtinai padaryti. Nameliai dažomi specialiu lauko statiniams skirtu impregnantu, kuris apsaugo nuo aplinkos poveikio, taip namelis tarnaus ilgai ir neteks laužyti pūvančių lentų.