Mazyliopalepe.lt

Mediniai nameliai vaikams kaina – Dažniausiai užduodami klausimai

Dažnai sulaukiame nemažai jūsų klausimų prieš išsirenkat medinį namelį vaikams! Tam kad viskas taptų aišku ir žinotumėt visus atsakymus, paruošėme jums kelių straipsnių ciklą apie medinius namelius.

Mediniai nameliai vaikams kaina

Iš ko susideda mediniai nameliai vaikams ir kokia jų kaina? Tai namelio kaina priklauso nuo medinio namelio komplektacijos. Kokias pramogas pasirinksite komplektacijai prie žaidimų aiksteles MazylioPalepe.lt. Taip pat ar bus reikalingas namelio impregnavimas, tačiau jį visuomet rekomenduojame rinktis, nes tai tik maža dalis kainos, o nuo namelio impregnavimo priklauso jo ilgaamžiškumas. Mūsų impregnantai labai kokybiški ir skirti būtent lauko aikštelių žaidimui gaminiams, kuriuos nuolat veikia oro sąlygos. Tad šioje vietoje siūlome netaupyti. Taip galėsite nameliu džiaugtis ne vienerius metus.

Ar galima rinktis supyniu spalvas? Taip galima rinktis ne tik supynių spalvas, bet ir čiuožyklos bei visų plastmasinių dalių, jas visas galime suderinti tarpusavyje. O medinio namelio spalvą taip pat galite išsirinkti pagal jūsų pageidavimus, impregnantų paletė labai plati tad tiks kiekvienam kiemui.

Naudinga pasidomėti:

Ar galima namelį rinktis su uždara smėlio dėže? Taip! Komplektaciją galite rinktis tokią, kokią norite. Skiriasi kiekvienos dalies kaina, tad ir susikomplektuojate pagal savo galimybes. 

Kodėl negalima mokėti pristatymo metu? Visus individualius užsakymus reikia apmokėti prieš pradedant gamybos procesą, kadangi viskas derinama individualiai pagal jūsų norus tiek spalvos, tiek dydis ir komplektacija, apmokėti reikia iškarto, kadangi tokių užsakymų mes neturime kur daugiau realizuoti, tai viskas sukurta pagal jūsų poreikius negalime sau leisti “padirbtų” užsakymų, kuomet žmonės dėl smagumo užsako medinį namelį ir įpusėjus gamybai tiesiog atšaukia. Taigi kad išvengti tokių nesusipratimų iškarto ir prašome apmokėti užsakymus pagal išankstinę sąskaitą faktūrą. O mediniai nameliai vaikams kaina jau galite mokėti pristatymo metu. Taip šiek tiek kaina išsiskaido ir nereikia visos sumos mokėti iškarto.

mediniai nameliai vaikams kaina

Kiek trunka medinio namelio gamyba? Sezono metu medinių namelių gamyba trunka šiek tiek ilgiau nes gausu užsakymų tai gali išsitęsti iki 14 darbo dienų  ar net šiek tiek ilgiau, jau vėlesniais metų laikas užsakymai pagaminami šiek tiek greičiau ir trunka apie 10 dienų.

Jūsų Mazyliopalepe.lt