Mazyliopalepe.lt

Išsirinkau medinį vaikišką namelį, kaip turiu pasiruošti jo pristatymui?

Išsirinkau medinį vaikišką namelį. Dažnai gauname klausimų, kaip reikia pasiruošti namelio pristatymui, kurią vietą jam geriausia skirti, ar jis atkeliauja jau surinktas ir reikia tik pastatyti ar dar reikia ir surinkti. Tai šiandien šiame įraše atsakysime į visus šiuos, jums aktualius klausimus.

Išsirinkau vaikišką medinį namelį

Išsirinkau vaikišką medinį namelį

Namelio pristatymui ypatingo pasiruošimo nereikia, vietą kur statysite galite apgalvoti dar prieš pasirenkant patį medinio namelio vaikams modelį, taip bus ir lentviau jį išsirinkti, žinosite kiek daugmaž vietos galite skirti pačiam mediniui nameliui. Jeigu yra galimybę rinktis, kur statyti mediniai nameliai vaikams, geriausia rinktis trinkeles arba asfaltuotą kiemo dalį, tačiau jeigu tokio varianto neturite tai ne problema. Prieš atvežant medinį namelį galite tiesiog nusipirkti kelias plytas, kurias panaudosime namelio surinkimo metu ir visi namelio atramos taškai bus padėti ant plytelių ir neturės tiesioginio kontakto su žole, kas neleis ankščiau laiko prasidėti puvimo procesui medyje. Taigi toks esminis pasiruošimas ir būtų laukiant kuomet jus pasieks medinis namelis vaikams. Jeigu norite dar daugiau tvirtumo medinį namelį galima sutvirtinti ankeriais, kuriuos rasite bet kokioje statybų parduotuvėje ir jeigu  juos įsigysite, mūsų komanda pristatymo ir surinkimo metu galės ankerius įtaisyti jog medinis namelis stovėtų kiek įmanoma tvirčiau. Vaikų nameliai džiugina kiekvieną vaiką ištisus metus!

Taip pat verta paskaityti:

Medinio namelio pristatymas

Pats namelis atkeliauja nesurinktas. Jūs turite galimybę pasirinkti ar susirinksite jį patys ar tai patikėsite mūsų patyrusiai komandai. Jeigu rinksite patys nameliai vaikams pristatomi nemokamai visoje Lietuvoje su surinkimo instrukcija, jeigu rinksitės surinkimą, ši paslauga papildomai kainuoja 100 eurų. Mūsų komanda medinį namelį vaikams renka dviese ir trunka iki galutinio rezultato apie keturias valandas. Tad jeigu norėsite skirti laiko ir namelį susirinkti patys, planuokite jog tam turėsite paskirti maždaug visą šeštadienio popietę, tačiau tai gali būti smagus laikas su šeima, kuomet ir vaikai gali tapti padėjėjais ir kartu surinksite namelį. Atnešti varštus, lentutes ar metrą gali kiekvienas vaikas, o praleistas laikas renkant jų svajonių namelį bus labai smagus ir neįkainojamas. Tačiau jeigu nėra galimybės tiek laiko skirti surinkimui, tai galime padaryti už jus ir jau po kelių valandų vaikai galės džiaugtis nauja savo kiemo pramoga. Mediniai nameliai vaikams teikia džiaugsmą tiek vasarą tiek žiemą.