Mazyliopalepe.lt

Medinis namelis vaikams gamyba ir pristatymas

Vaikiškas medinis namelis vaikams ganėtinai populiari prekė tarp turinčių savo nuosavą kiemą, sodybą ar vaikų vadinamą kaimą pas močiutę. Vaikai nori daugiau laiko leisti gryname ore, tačiau kartais pritrūkus veikloms, grįžta žaidimus pratęsti į namus. Tačiau visi tėvai, kurie įsigijo medinius namelius vaikams, džiaugiasi jog geru oru praktiškai visą dieną vaikai gyvena savo namelyje, ne tik jame žaidžia, bendrauja su draugais, bet ir atsineša pavalgyti ar paskaityti ramiai knygą. Prieš sprendžiant ar verta įsigyti tokį pirkinį į savo kiemą, tėvai dažnai klausia apie gamybos procesus, naudojamas medžiagas, pristatymo terminus ir galimybes. Tad šiandien į visus šiuos klausimus atsakysime šiek tiek plačiau.

Medinis namelis vaikams – gamyba

medinis namelis vaikams

1.         Mediniai nameliai vaikams gaminamas iš pušies, medis impregnuojamas vandens pagrindo impregnantu su spalva, kurie skirti ilgaamžiai apdailai lauko sąlygomis. Spalvos atsparios ultra violetiniams spinduliams. Sušlapęs namelis grietai išdžiūsta ir yra atsparus įvairioms lauko sąlygoms. Tad impregnuotas specialiai pritaikytu impregnantu lauko apdailai, namelis tarnaus ne vienerius metus. Būtent imprengnantas vienas svarbiausių dalykų namelio ilgaamžiškumui. Taigi jei norite jog vaikų namelis stovėtų ilgai ir nebūtų pažeidžiamas gausių kritulių, būtina jį impregnuoti tai galime padaryti mes arba jūs patys, jeigu renkatės pirmti namelį natūralios spalvos be impregnavimo. Taigi namelio gamybai naudojamos tik kokybiškos medžiagos, nameliai tarnauja ne vienerius metus ir išaugina šeimoje ne po vieną vaiką. Tad jeigu planuojate daugiau nei vienam vaikui šią aikštelę taip pat reiktų atkreipti dėmesį į pasirinktą dydį ir supynių skaičių, greičiausiai dalintis bus sudėtinga, o geriau kartu smagiai žaisti ir nelaukti savo eilės!

2.         Pagamintus medinius namelius vaikams pristatome visoje Lietuvoje nemokamai. Pristatymo terminas priklauso nuo sezono ir užimtumo, jeigu labai svarbus laikas tuomet visada parašykite prieš užsakymą kiek šiuo metu maždaug truks namelio gamyba ir pristatymas. Medinės aikštelės gaminimo termino vidurkis maždaug iki 2 savaičių, tai gali skirtis maždaug keletą dienų. Pagaminus medinį namelį jie pristatomi visoje Lietuvoje nemokamai su instrukcija ir galite susimontuoti patys arba galite pasirinkti surinkimo paslaugą, kurios kaina 100e. Tik pas mus kokybės ir kainos santykis geriausias – vaikų nameliai.

Taip pat verta paskaityti: